داستان ما

رینگس چرا شکل گرفت؟

درباره ما

رینگِس Ringes برای کمک به رفع یک دغدغه مشترک در فضای کسب‌وکار ایران شکل گرفته است.رینگس بر این باور است که یک از دلایل مهم بی ثباتی برندهای ایرانی، نوسان در کیفیت محصولات و خدمات برندها به مشتری است که موجب نارضایتی، شکایت و عدم وفاداری مشتری به برندهای ایرانی است.ما معتقدیم حلقه ارتباطی میان مشتری و کسب و کار از طریق کسب، تحلیل و ارائه دائمی اطلاعات و بینش صحیح از مشتری برقرار می‌شود.
ازینرو شرکت رینگِس (Ringes) با هدف ارائه خدمات تحقیقات بازار، سنجش رضایت و وفاداری، و طراحی و پیاده سازی برنامه‌های وفاداری مبتنی بر دیتا متولد شد.همکاران ما متشکل از تیم مدیران، کارشناسان و تیم های میدانی دارای تجربه سالهای متمادی فعالیت در صنعت تحقیقات بازار، برندینگ و بازاریابی هستند.
ما عمیقا به این قول معتقدیم که “اگر شما به مشتریتان دلیلی برای وفاداری ندهید، رقبای شما این کار را انجام خواهند داد.” به همین دلیل سعی می کنیم هم خود این دلیل را برای مشتریانمان فراهم کنیم و هم با ارائه خدمات تحقیقات بازار و دیتاساینس در راستای شناخت عمیق مصرف‌کننده به کارفرماهای خود برای کسب وفاداری مشتری یاری برسانیم.


ماموریت

تسهیل و بهینه سازی تصمیم گیریهای کسب و کارها بر اساس راهکارهای داده محور ماموریت ما است.


ارزشها
  1. ما بر شراکت بلندمت متمرکز هستیم و کسب و کار مشتریهایمان را مانند کسب و کار خود با جدیت مطالعه و پیگیری می کنیم.
  2. ما با ارائه راهکارهای مبتنی بر اطلاعات و بینش بازار در توسعه کسب و کار همراه مشتریانمان هستیم.
  3. ما خود را به ارائه رفتار شفاف، صادقانه و همراه با احترام با مشتری ها و همکارانمان متعهد می‌دانیم
  4. ما آنچه می گوییم انجام می دهیم و هرآنچه انجام می دهیم را می گوییم. ما تنها آنچه می‌توانیم ارائه دهیم را تعهد می کنیم.
  5. ما در پی یافتن فراتر از بدیهیات هستیم اما در عین حال هیچ چیز را ناچیز نمی شماریم.
  6. ما خود را به وعده ها، زمان و بودجه متعهد می‌دانیم.
  7. ما با اشتراک آزادانه دانش و مهارت و آموختن از همدیگر، فرهنگ بهبود مستمر را در خود تقویت می کنیم.
  8. تلاش ما در ارتقاء دائمی دانش، مهارت و آموختن از تجارب، برای همکارانمان رشد و برای مشتریهایمان خدمات گسترده تر، راهکارهای خلاقانه تر و تصمیم های مبتنی بر اطلاعات دقیق تر به بار می آورد.

چشم انداز

ما می خواهیم به کمک دیتا و بینش مشتری راهکارهای عملیاتی در جهت رشد برندهای ملی و بین المللی و تقویت همکاری های متقابل برندها ارائه دهیم.